Moderní výrobní technologie
Naše výroba probíhá na nejmodernějším technickém zařízení. K práci využíváme CNC obráběcí centra i značkovací a řezací lasery.
Vše na míru
V našem eshopu naleznete vždy pouze základní výběr dekorací, s možností individualizace. Nicméně dokážeme vyrobit i mnoho dalších věcí, které dle vašeho přání navrhneme a následně i vyrobíme. Kontaktujte nás pro více informací!
Na čas
Některé typy nabízených dekorací musí být vyrobené pro konkrétní příležitost. Ani objednávky na poslední chvíli nejsou pro nás problém. Rádi pro vás budeme pracovat i mimo běžnou pracovní dobu.

O společnosti:

Výroba dekorací pod značkou Jors přirozené vznikla stoupající poptávkou po tomto druhů zboží. Výroba využívá kompletní výrobní i obchodní zázemí firmy Sagio.cz – Jan Morávek. Díky přímému propojení s touto firmou jsme schopni využít špičkové výrobní technologie pro zpracování architektonických modelů a prototypů. Hlavní devízou je však příprava výrobních podkladů, kdy pod rukami zkušených konstruktérů prošlo již několik stovek různě složitých dílů i sestav.

O výrobě:

K výrobě všech dekorací využíváme výhradně vlastní technologie. Dekorace vyrábíme na počítačem řízených CNC obráběcích centrech. Tímto zařízením jsou frézovány zejména nápisy volně stojící a závěsné.

IMG_3849

Povrchové gravírování, nebo řezání dekorací ze speciálních omyvatelných plastů probíhá na CO2 laserch. Pomocí laseru jsme schopni gravírovat texty i obrázky na širokou škálu materiálů, jako je například sklo, dřevo, porcelán apod.

laser-engraving

 

Expedice:

Hotové výrobky odesíláme k zákazníkům ve většině případů do 3 dnů. Výrobky zasíláme prostřednictvím České pošty, DPD, GLS a to buď na dobírku nebo po připsání peněz na náš bankovní účet. Výrobky jsou vždy pečlivě zabaleny, aby nemohlo během přepravy dojít k jejich poškození. V našich zásilkách pro Vás navíc bude vždy čekat nějaký malý dáreček.

baleni

Custom Design
x